Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732

úřední deska:

Výsledky voleb do školské rady

------------------------
Dny otevřených dveří na středních školách  x  příjímací řízení na střední školy

EduPage

O
d školního roku 2016 / 2017 měníme Webnotes za modernější elektronický systém EduPage. Systém EduPage nabízí množství funkcí - komunikace (rodič-škola), přehledy známek, rozvrhy hodin, jídelníček…a další.

Pro vstup do systému je zapotřebí vyplnit email v níže uvedeném formuláři, na který budou následně odeslány přihlašovací údaje.
FORMULÁŘ - pro registraci do systému EduPage

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - poradenské služby

Ke kontaktování
JÍDELNY používejte pokud možno e-mail: jidelna@zshelsinska.cz - při odhlašování obědů/svačinek uvádějte: jméno a příjmení, třídu a datum

CENA STRAVNÉHO

-----------------------
Obecně závazná vyhláška města Tábora - O školských obvodech spádových základních škol zřízených městem Tábora

-----------------------
Naše škola je zapojena do projektu BOS - bez obav spolu -
registrační číslo: CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000175 v rámci Výzvy 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání, investiční priority 3 – Socioekonomická integrace marginalizovaných skupin, jako jsou Romové, prioritní osy 3 – Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání, jehož příjemcem je Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7.