Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732

informace ke
SBĚRU PAPÍRU:
-
škola nemůže zajistit odvoz a nakládku takového množství papíru, které bylo přijato při sběru v říjnu 2017
pro
to jsme nuceni stanovit tato pravidla:
- sběr byl chápán jako sběr žáků z domácností a rodin (výchovný cíl)
- každý žák může v jednom měsíci přinést sběr
maximálně do váhy 100 kg
sběr kaštanů a žaludů

EduPage

O
d školního roku 2016 / 2017 měníme Webnotes za modernější elektronický systém EduPage. Systém EduPage nabízí množství funkcí - komunikace (rodič-škola), přehledy známek, rozvrhy hodin, jídelníček…a další.

Pro vstup do systému je zapotřebí vyplnit email v níže uvedeném formuláři, na který budou následně odeslány přihlašovací údaje.
FORMULÁŘ - pro registraci do systému EduPage

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - poradenské služby

Ke kontaktování
JÍDELNY používejte pokud možno e-mail: jidelna@zshelsinska.cz - při odhlašování obědů/svačinek uvádějte: jméno a příjmení, třídu a datum

-----------------------
Obecně závazná vyhláška města Tábora - O školských obvodech spádových základních škol zřízených městem Tábora

-----------------------
Naše škola je zapojena do projektu BOS - bez obav spolu -
registrační číslo: CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000175 v rámci Výzvy 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání, investiční priority 3 – Socioekonomická integrace marginalizovaných skupin, jako jsou Romové, prioritní osy 3 – Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání, jehož příjemcem je Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7.